Značky

PELL’S

Je jedním z technologických lídrů v cyklistickém průmyslu ve střední Evropě.Vyvíjíme a vyrábíme high-end kola, komponenty, příslušenství a vysoce kvalitní sportovní oblečení.
Od počátku se zaměřujeme na vývoj, výzkum a aplikace karbonových kompozitů. Vyvinuli jsme řadu vlastních technologických řešení – od vlastní technologie výroby karbonových trubek až po unikátní řešení zadní stavby PELL’S MEDIUM TAIL”.
Naše první vyvíjené a vyráběné rámy byly ručně dělané karbonové speciály pro čistě závodní účely. Po úspěších kol PELL’S na závodech světového poháru, mistrovství světa, olympijských hrách a zisku několika titulů mistrů ČR jsme od roku 2006 začali vyrábět kompletní kolekcí kol, tak abychom mohli uspokojit výrazně širší spektrum cyklistů. Do těchto kolekcí jsou promítnuty naše bohaté zkušenosti z vývoje a konstrukce závodních karbonových rámů, které jsou zárukou originality, kvalitního zpracování, smyslu pro detail, ověřených geometrií a testů v nejtěžších závodních podmínkách.
Naše základní strategie zůstává neměnná –  poskytovat špičkovou výbavu pro cyklistiku aplikací nejnovějších technologií podpořených vytříbeným „PELL’S“ designem. Technologie jsou užívány tak, aby u každého modelu poskytly maximální možný požitek z jízdy.

AUTHOR

Česká značka pro jízdní kola, bike příslušenství a sportovní potřeby. Na českém trhu působí od roku 1993. Nabízí silniční, horská, krosová a dětská kola a také elektrokola.

Veřejnosti předkládá jízdní kola s originální koncepcí rámu a desingu. Author také podporuje závodní týmy.

ROCH MACHINE

Česká značka, která se pohybuje na českém trhu od roku 1994. Nabízí kola nejen pro bikery, kteří jsou rádi středem pozornosti, ale i pro „víkendové“ jezdce.

Míří na jezdce „mladé“ s chutí do života, s odvahou a dravostí v srdci.

KOSTKA

Česká firma založená v roce 1992.

Velmi přispívá k rozvoji koloběžkařského sportu a předkládá veřejnosti vysoce kvalitní a technicky vyspělé koloběžky pro oddech, turistiku i sport.

JANA HLAVÁČOVÁ - CYKLOTECH.CZ - Kamenná prodejna TĚREŠKOVOVÉ 2233/28 734 01 KARVINÁ - MIZEROV

Otevírací doba: PO-PÁ 8.30-12:00, 13:00-17:30   SO 8:30-12:00
mob: 774 544 311  email: info@cyklotech.cz
servis: 605 701 057

Zásady ochrany osobních údajů