Akční produkty

Rock Machine Heatwave 70-29

Rock Machine Heatwave 70 vás pohodlně provede každým terénem. Udělá to s lehkostí, díky svému vysokému zdvihu a aerodynamickému designu. Je vhodné na výpravy do středního a těžšího terénu, ale také na krátké projížďky. Stačí jej osedlat a nic není nemožné pro jeho jezdce.

Akční cena

Původní cena

Author Edict

Edict 2019 s jeho nenápadným ale bytelným šedým rámem představuje vrchol pohodlí, co se týče elektrokol. Věci jako odpružená vidlice RST VOLANT AIR, multifunkční LCD displej a baterie s vysokou výdrží vás provedou po každé asfaltové či jinak zpevněné cestě. Sveze vás i jemnějším terénem, cokoliv těžšího se však nedoporučuje. V případě únavy můžete šlapání nechat na motoru BAFANG Max drive 250 W a nebo si rovnou můžete odpočinout a kolo opřít o vestavěný stojánek.

Akční cena

Původní cena

Author Pegas

Dámské horské kolo Author Pegas ASL na duralovém rámu, s komponenty SHIMANO Acera a kotoučovými hydraulickými brzdami TEKTRO.

Více o tomto kole
Tuto sezonu byla krosová kola obohacena o konstrukční prvky z COMFORT CROSS GEOMETRIE. Hlavními prvky této nové krosové geometrie je delší horní rámová trubka v kombinaci s kratším představcem, delší hlavová trubka a nižší šlapací střed. Jak už název napovídá, jedná se o velmi pohodlnou geometrii. Kromě funkční geometrie má Reflex vidlici RST Nova, nastavitelný představec, komponenty SHIMANO Alivio, 27 rychlostí či gelové sedlo Author Gel. Rám je také vybaven integrovaným rozhraním úchytu pro brzdový třmen typu International Standard (IS) a úchytem R40 pro stojánek. Model potěší nejen rekreační cyklisty, ale i sportovně orientované jezdce.

Akční cena

Původní cena

Napište nám

JANA HLAVÁČOVÁ - CYKLOTECH.CZ - Kamenná prodejna TĚREŠKOVOVÉ 2233/28 734 01 KARVINÁ - MIZEROV

Otevírací doba: PO-PÁ 8.30-12:00, 13:00-17:30   SO 8:30-12:00
mob: 774 544 311  email: info@cyklotech.cz
servis: 605 701 057

Zásady ochrany osobních údajů