Akční produkty

Author Pegas 2017

Legovaný hydroformovaný rám, Shimano Acera groupset, kotoučové hydraulické brzy TEKTRO

Více o tomto kole

PŘESMYKAČ Shimano Acera (34, 9)
PŘEHAZOVAČKA Shimano Acera
ŘADÍCÍ PÁČKY Shimano Acera (27)
KAZETA Shimano HG300-9 11-34 (9)
ŘETĚZ KMC Z99

Akční cena

Původní cena

Author Energy 20 2018

Kolo Author Energy 20 2018 v barvě modré / oranžovo-neonové

Více o tomto kole

Jízda na kole je především skvělá zábava pro celou rodinu. Author Energy odolá nejen okolním vlivům, ale především svému malému jezdci, dodá mu pocit jistoty, má komfortní geometrii, dobře ovladatelná brzdy, 6 rychlostí pro maximum zážitků a pohodlné sedlo. Ať už vyrazíte do města nebo někam do přírody, výlet si užijete naplno!

Akční cena

Původní cena

Author Matrix ASL 24 2018

Kolo Author Matrix ASL 24 2018 v barvě bílé / zelené

Více o tomto kole

Model Author Matrix ASL je nejmenší variantou konceptu Author Sport Lady a připraví malé jezdkyně na cyklistiku, která myslí na jejich potřeby. 
Speciálně upravená “dívčí” geometrie duralového rámu
Odpružená vidlice RST vyhladí terénní nerovnosti
Snadno ovladatelné otočné řazení Revoshift
Brzdy Tektro pro bezpečné zastavení
Malé dámy a slečny potřebují mít na kole dostatečný rozsah možností, cítit se bezpečně a mít za všech okolností kolo pod kontrolou, dopřejme jim ten nejpříjemnější zážitek z jízdy!

Akční cena

Původní cena

Author Impulse ASL 2017

Kolo Author Impulse ASL 2017 v barvě růžová / modrá / zelená

Více o tomto kole

Dámské horské kolo Author Impulse ASL je úvodním modelem kategorie MTB 27.5″ ASL. Symbol Author Sport Lady je zárukou čistě dámské geometrie a doplňků. Impulse své majitelce nabídne pevný duralový rám, komponentové osazení sadou SHIMANO Altus, 24 rychlostí nebo hydraulické kotoučové brzdy pro co nejlepší brzdný výkon. Větší průměr kol znamená bezproblémové překonávání překážek. Chcete začít objevovat své okolí, užívat si krásy přírody a mít spolehlivého parťáka na výlety? Není na co čekat, volba je jasná!

Akční cena

Původní cena

Author Pegas

Dámské horské kolo Author Pegas ASL na duralovém rámu, s komponenty SHIMANO Acera a kotoučovými hydraulickými brzdami TEKTRO.

Více o tomto kole
Tuto sezonu byla krosová kola obohacena o konstrukční prvky z COMFORT CROSS GEOMETRIE. Hlavními prvky této nové krosové geometrie je delší horní rámová trubka v kombinaci s kratším představcem, delší hlavová trubka a nižší šlapací střed. Jak už název napovídá, jedná se o velmi pohodlnou geometrii. Kromě funkční geometrie má Reflex vidlici RST Nova, nastavitelný představec, komponenty SHIMANO Alivio, 27 rychlostí či gelové sedlo Author Gel. Rám je také vybaven integrovaným rozhraním úchytu pro brzdový třmen typu International Standard (IS) a úchytem R40 pro stojánek. Model potěší nejen rekreační cyklisty, ale i sportovně orientované jezdce.

Akční cena

Původní cena

Akční produkty

Potvrďte prosím Váš souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

11 + 6 =

JANA HLAVÁČOVÁ - CYKLOTECH.CZ - Kamenná prodejna TĚREŠKOVOVÉ 2233/28 734 01 KARVINÁ - MIZEROV

Otevírací doba: PO-PÁ 8.30-12:00, 13:00-17:30   SO 8:30-12:00
mob: 774 544 311  email: info@cyklotech.cz
servis: 605 701 057

Zásady ochrany osobních údajů